Czy warto kupować reklamówki z nadrukiem?


 

Przy kasie w każdym większym sklepie są dostępne reklamówki z nadrukiem. Zwykle większe produkty z Multipak są dodatkowo płatne. I tutaj pojawia się pytanie – czy warto je kupować? Na nie postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Kiedy warto kupować reklamówki foliowe?

W większości przypadków wytrzymałość reklamówek z nadrukiem jest wyższa niż mogłoby się wydawać. Już wielokrotnie używałem takiej reklamówki nawet kilka razy. Jej zaletą jest to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, więc mogę ją po prostu wrzucić do plecaka i mieć zawsze przy sobie – to moje koło ratunkowe, gdybym musiał zrobić nagle większe zakupy i nie był na to przygotowany.
Ponadto reklamówki z nadrukiem czasem przydają się w domu, gdy trzeba coś przewieść. W takim przypadku ciężko jest sobie bez nich poradzić.

 

Przy kasie w każdym większym sklepie są dostępne reklamówki z nadrukiem.

Każdym większym sklepie są dostępne reklamówki z nadrukiem.

 

Jednocześnie w kupowaniu reklamówek warto mieć umiar, ponieważ praktycznie każda wizyta w większym sklepie może się zakończyć ich kupieniem. Warto tutaj znać umiar i gdy wiemy, że mamy pełną szafkę, lub szufladę takich reklamówek z nadrukiem w domu, to zamiast cały czas kupować nowe produkty lepiej według mnie na zakupy brać stare, ponieważ można je wykorzystywać wielokrotnie.
Natomiast w wielu przypadkach są one niezastąpione jeżeli chodzi o dowiezienie zakupów do domu. Jeżeli nie jesteśmy przygotowani na większe zakupy, a np. coś było w promocji i chcieliśmy skorzystać, to wtedy z pomocą przychodzą reklamówki z nadrukiem i warto je wykorzystać, by wygodniej dowieźć produkty do domu. Zwłaszcza jeżeli jedziemy komunikacją miejską.