Jak zwiększyć skuteczność kampanii outboundowych


 

Kampania outboundowe mają wielu przeciwników. Jednak to nie zmienia faktu, że cały czas jest to piekielnie skuteczny sposób pozyskiwania klientów. A jeżeli przyjrzysz się temu co przygotowała dla Ciebie alfavox.pl/alfa-pds , to zauważysz, że ich skuteczność może jeszcze bardziej wzrosnąć. A mam tutaj na myśli system alfa pds.

 

Komputer z system alfa pds i biurko.

Komputer z system alfa pds.

 

Jak sprzedawać i zarabiać więcej dzięki kampaniom outboundowym?

Najpierw zastanówmy się co jest największą zmorą tego typu kampanii. A problemy są dwa:

  • Wydajność pracowników.
  • Nieistniejące numery, nie odbieranie telefonów, itd.

 

 

Z tymi dwoma problemami radzi sobie świetnie system pds. Dzięki niemu twoi pracownicy nie muszą wybierać ręcznie numerów. Wszystkie są w tak zwanej bazie. To z kolei potrafi podnieść wydajność telemarketerów nawet o ponad 100% (jeżeli wykorzystamy możliwość naddzwaniania jaką daje alfa pds).

Nawet jeżeli nie wykorzystasz z tej możliwości to sam fakt, że twoi pracownicy nie będą musieli ręcznie wybierać numerów wielokrotnie zwiększy ich wydajność. A oprócz tego, że system pds podnosi wydajność pracowników, to zyskujesz możliwość wglądu do historii kontaktów z klientem, oraz gromadzenie danych podczas rozmowy z nim.

 

To wszystko pozwoli Ci na wyciąganie wniosków i udoskonalanie skuteczności twoich kampanii. Być może marketing outboundingowy nie jest tak skuteczny jak dawniej. Jednak dzięki wykorzystaniu alfa pds możesz znacznie podwyższyć jego skuteczność.