Kim jesteśmy?


Serdecznie witamy Cię na naszym blogu. Skoro tu jesteś, oznacza to, że szukasz informacji bądź też pomocy w kwestii reklamy.  Ty dobrze trafiłeś, a my cieszymy się z twojej obecności tutaj.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami marketingu. Każdy z nas jest mocno związany z tym obszarem. Pracujemy a agencjach reklamowych i marketingowych jako specjaliści do spraw marketingu i public relations.

Skąd powstał pomysł na ten blog?

Przypomnieliśmy sobie swoje początki. Mimo że studiowaliśmy marketing i reklamę, na studiach tak naprawdę niewiele dowiedzieliśmy się w tym zakresie. Szukając informacji w sieci, trafialiśmy na banalne artykuły z cyklu „reklama powinna szokować”. Pierwsze nasze doświadczenia na praktykach w agencji pokazały nam jak wygląda rzeczywistość w tej branży. No i cóż, zachłysnęliśmy się nią. Od tego czasu już nie wyobrażaliśmy sobie innej pracy i tak zostało. Wspominając jednak nasz start kariery, chcieliśmy, aby inni mieli łatwiej. Dlatego też powstał Departament Marketingu – projekt, który ma ułatwiać start w reklamie.

Co znajdziesz na naszym blogu?

Na naszym blogu znajdziesz szereg poradników dotyczących reklamy, marketingu i public relations. Przybliżymy Ci jak wygląda praca w agencji. Pomożemy znaleźć sposób na reklamę twojej firmy. Przyłożymy się do twojego sukcesu.