Organizujesz imprezę integracyjną? Wynajmij busa


Imprezy integracyjne organizowane są przez przedsiębiorców coraz częściej. Ich celem jest zwalczanie nieuczciwej konkurencji w wewnętrznych szeregach firmy, hamowanie popularnego w branży korporacyjnej „wyścigu szczurów” a także zwiększenie wydajności pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków. Popularnością nowoczesnego modelu prowadzenia biznesu szybko zainteresowały się wypożyczalnie specjalizujące się w wynajmie busów, które tworzą specjalne oferty na tę okoliczność. Dowiedz się czy również Ty możesz z nich skorzystać!

 

 

Oszczędność to filar sukcesu każdej firmy

 

Eksperci od lat powtarzają, że tylko te przedsiębiorstwa, które potrafią umiejętnie gospodarować swoimi zasobami finansowymi mogą odnieść sukces na konkurencyjnym rynku. Nic więc dziwnego, że nawet inwestycja w organizację imprezy integracyjnej nie może stanowić nieprzemyślanego wydatku. Z pomocą przychodzą wypożyczalnie, które oferują swoim klientom wynajem busów – dobrze jest też od razu sprawdzić warunki wynajmu dostępnych pojazdów. W Polsce jest ich coraz więcej. Wszystkie walczą o klienta przedstawiając mu coraz atrakcyjniejsze warunki współpracy. W rozmowie z pracownikiem wypożyczalni busów udało nam się dowiedzieć, że dla przedsiębiorców nie jest jednak najważniejsza cena, ale komfort.

 

 

„Naszymi klientami są zarówno właściciele małych firm, jak i wielkich korporacji. Wszyscy jednoznacznie uważają, że wyjazd integracyjny to przede wszystkim inwestycja w pracownika. Im więcej w niego włożymy, tym więcej możemy się od niego spodziewać. Oszczędność można tutaj interpretować na dwojaki sposób – jedni będą jej szukać w warunkach życia i transportu choć odbije się to w późniejszym czasie na pracowniku a więc i na całej firmie, drudzy z kolei wydają kilkadziesiąt procent więcej, ale wdzięczni za udany wypoczynek pracownicy szybko zwracają to z nawiązką”.

 

 

Jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z oferty wynajmu busów dla przedsiębiorstwa?

 

Udało nam się spostrzec, że jest to w większości przypadków uzależnione od wewnętrznego regulaminu każdej firmy. A obostrzenia dotyczą między innymi:

 

  • wieku kierowcy lub wynajmującego – ze względów bezpieczeństwa użytkownikami wynajmowanych busów mogą być zwykle osoby powyżej 21 roku życia lub takie, które posiadają ważny dokument uprawniający do kierowania pojazdami przynajmniej przez okres trzech lat

  • historii wypadkowej kierowców – często można spotkać się z sytuacją, w której to kierowcy po licznych kolizjach drogowych nie mogą wynająć busa (jednak uwaga! Ta zasada nie jest żadną regułą!).

 

 

 

Dodatkowo warto również pamiętać o kilku istotnych zasadach wynajmu busów, które zwykle zawarte są w stosownych dokumentach umownych:

 

  • samochód w okresie wynajmu nie może pokonać większej ilości kilometrów niż jest to zawarte umowie.

  • kierowcy ponoszą koszty naprawy usterek wynikających z ich ewidentnej win.

  • obowiązkiem każdego kierowcy jest zwrot samochodu z taką ilością paliwa, z jaką został wydany z wypożyczalni.

 

 

 

Wszystkie te reguły mają na celu zminimalizowanie ryzyka wypadków na drogach spowodowanych przez niedoświadczenie młodych kierowców czy awarie pojazdów wynikające ze stopnia wyeksploatowania. Obecnie wiele firm oferuje również wynajem busów z kierowcą. Wówczas to on jest odpowiedzialny za dopilnowanie właściwego użytkowania pojazdu – wówczas obostrzenia regulaminowe względem grupy podróżującej są znacznie niższe.