Programy lojalnościowe – jeszcze nie masz ich w swojej firmie? Po tym artykule zmienisz zdanie!


 

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się wprowadzić programu lojalnościowego jak http://spartavity.pl/program-lojalnosciowy/ oferowanego przez jedną z najpopularniejszych firm w tej branży – warto to przemyśleć. Programy lojalnościowe dają bardzo wiele korzyści firmom, stąd po prostu w ostatnim czasie jest na nie „boom”. Programy lojalnościowe przyszły do nas z zagranicy, jak i sporo innych rzeczy. Tam sprawdziły się doskonale, tak samo dzieje się i u nas! Programy lojalnościowe to korzyści finansowe dla firmy i to główny powód, czemu tak wiele firm zaczęło z nich korzystać. Nie każdy oczywiście wie i ma doświadczenie jak wprowadzić taki program lojalnościowy do swojej firmy, w tym celu warto zgłosić się do firm zewnętrznych, które na co dzień zajmują się programami lojalnościowymi.

 


Programy lojalnościowe wprowadziły na przykład salony kosmetyczne. Tutaj można zastosować kilka wersji programów lojalnościowych, jednym z nich jest wręczenie na przykład specjalnej karty, na której klient podczas każdej wizyty będzie zbierał sobie naklejki, a po zapełnieniu całej planszy, czyli na przykład 9 gwiazdkami, ma możliwość skorzystania przy kolejnej 10 wizycie z rabatu na wybrane usługi.

 

 

Wiele salonów kosmetycznych oferuje też karty podarunkowe, które możemy wykorzystać jako prezent dla bliskiej osobie. Po uiszczeniu odpowiedniej opłaty przy kasie, w salonie kosmetycznym dostajemy taką kartę podarunkową, później ją musimy zapakować ładnie i przekazać komuś w prezencie.

 

 

 

 

Programy lojalnościowe to idealny sposób aby zbudować stałą bazę wiernych klientów.

Programy lojalnościowe to idealny sposób aby zbudować stałą bazę klientów.

Jesteśmy ciekawi jak wykorzystałeś możliwości programu lojalnościowego w swojej firmie, daj nam o tym znać w komentarzu!