Reklamowe budki dla ptaków


Zdobywanie nowych klientów to jedno z ważniejszych zadań w firmie. Dzisiaj sposobów na to jest mnóstwo, jednak wiele osób uodparnia się na tradycyjne formy reklamy. Dlatego właściciele firm coraz częściej sięgają do alternatywnych i nieszablonowych sposobów na reklamę. Jednym z nich jest reklamowane się na budkach dla ptaków, które możemy zrobić sami lub kupić gotowe np. na www.mkwpracownia.pl/budki-legowe-dla-ptakow/ , gdzie fachowcy doradzą nam co wybrać. Taka usługa jest coraz bardziej popularna.

 

 

Po co reklamować się na budkach dla ptaków?

Jak mówiłem na początku dzisiaj ludzie przestają reagować na tradycyjną reklamę. Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wyłączam TV gdy lecą reklamy – patrzę co jest na innych kanałach. Alternatywne formy reklamy (a do takich niewątpliwie należy reklama na budkach lęgowych) wyróżniają się kilkoma cechami:

  • Nie traktujemy ich jako reklamę, a to oznacza, że nie bronimy się przed nimi. Nikt nie traktuje budki dla ptaków jak baneru reklamowego, dlatego zwróci na nią większą uwagę.
  • Mają potencjał wirusowy, a to oznacza, że może być o nich głośno w internecie a nawet tradycyjnych mediach. Ludzie będą o nich mówić sami, bo reklama na budkach lęgowych ( więcej o rodzajach na stronie www.bielany.waw.pl/data/newsFiles/zalacznik_1_-_skrzynki_legowe_1.pdf ) nie jest często spotykana.
  • Ludzie często sami chcą o nich opowiadać znajomym, bo taka reklama jest niespotykana. A marketing szeptany to jedno z najpotężniejszych narzędzi w marketingu

 

Budki reklamowe dla ptaków na drzewie w lesie

Budki reklamowe dla ptaków na drzewie

 

Dlatego jeżeli prowadzisz firmę to warto, żebyś zainteresował się reklamą na budkach dla ptaków, którą zamawiając np. na www.mkwpracownia.pl/budki-reklamowe , oprócz świetnej reklamy, możesz mieć też poczucie, że robisz coś dobrego dla środowiska. Jest to ciekawy sposób reklamowania się, który może dostarczyć Ci wielu nowych klientów. A jeżeli dodatkowo twoja reklama rozejdzie się w sposób wirusowy, to wtedy możesz zdobyć więcej klientów niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.